Chcete společně s námi tvořit tým? Máme tyto volné pozice, napište nám!

Otevřeno: Po – Pá | 8 – 17

menu

představujeme naše

vestavěné skříně

kam s vestavěnou skříní?

Výklenek ve zdi, prázdná stěna v chodbě, předsíň, ložnice, dětský pokoj, kancelář nebo zkosené podkroví – to vše jsou prostory, kde efektivně využijete naše vestavěné skříně na míru.

Díky své konstrukci od podlahy po strop, případně ode zdi ke zdi, Vám nabídne maximální využití daného prostoru a dostatek úložného prostoru na vše potřebné – např. oblečení, boty, módní doplňky a další věci denní potřeby, případně méně používané sezónní dekorace apod.

HLAVNÍ VÝHODY VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ NA MÍRU

přesnost

přesná konstrukce na míru dle Vašich požadavků

praktičnost

maximální a univerzální využití úložného prostoru

katalog

široký výběr z našich prvotřídních materiálů a barev

přizbůsobení

vnitřní prostor skříně lze přizpůsobit dle každodenních potřeb

design

vyberte si z našich efektivních doplňků přímo pro vás

kvalita

používáme pouze kvalitní kování a posuvné systémy dveří

montáž

profesionální montáž od našich odborníků přímo na místě

jak vypadá hotový produkt?

podívejte se sami

Nevíte jak začít?

Jak Správně postupovat

Chcete si pořídit vestavěnou skříň na míru, ale nevíte, jak na to? Nevadí, my vám poradíme.

 

Krok za krokem Vám vysvětlíme, jak správně postupovat při objednávce. Dozvíte se, co je třeba předem zvážit, jaké jsou možnosti výběru a jak probíhá samotná objednávka.

 

Stiskněte tlačítko a dozvíte se více.

Základní specifikace

Vestavěné skříně dělíme do dvou základních kategorií – s posuvnými dveřmi a s dveřmi na panty. Každá skříň se skládá z korpusu skříně děleného do jednotlivých částí dle celkové šířky skříně a dveří.

 

Vestavěná skříň může, ale nemusí mít podlahu, strop, bočnice, i záda. Rozhodujícím prvkem je daný prostor pro skříň. V případě samostatné šatny může být i tvořena pouze skříněmi bez dveří nebo naopak lze použít i samostatné posuvné dveře pro oddělení prostoru.

 

Vnitřní členění lze navrhnout přesně podle Vašich potřeb a představ, případně Vám s návrhem rádi poradíme.

 

Využít k tomu lze široké škály doplňků jako jsou pevné, výsuvné nebo sklopné šatní tyče, pevné nebo výškově stavitelné police, standardní zásuvky i zásuvky s tlumeným dojezdem, drátěné šatní koše, případně výsuvné a závěsné systémy na kravaty, pásky, kalhoty, boty, vysavače, žehlící prkna a mnoho dalších praktických doplňků.

 

Standardním materiálem pro výrobu korpusu vestavěných skříní je laminovaná dřevotříska (LTD, DTDL) o tloušťce 18 mm od výrobců Egger a Kronospan, která je olepena kvalitní ABS hranou.

DVEŘNÍ SYSTÉMY

POSUVNÉ DVEŘE

Jsou ideálním řešením do prostorově omezených míst. Zpravidla se dělají na celkovou výšku místnosti a jsou tak hlavním estetickým prvkem, který je viditelný na první pohled.

 

K dispozici jsou jak orámované s hliníkovými profily a vsazenou výplní nebo bezrámové se zafrézovanými úchytkami. Posuvný systém se skládá ze samotných dveří a horní a spodní kolejnice. Spodní kolejnice je nosná a rovnoměrně nese celou váhu dveří, zatímco horní kolejnice slouží jako vodící opěrná kolej a může tak být osazena přímo ke stropu.

 

Design posuvných dveří je tvořen jak tvarem úchytek (zaoblené nebo hranaté) tak i barvou (stříbrný elox, bílá, černá, světlý bronz) hliníkových profilů, které navíc mohou samotnou výplň dveří rozdělit horizontálně na více části a vytvořit tak opravdu esteticky zajímavý a unikatní design. Výplň dveří je možné zvolit z širokého sortimentu materiálů – standardní výplň z lamina (barevné lamino nebo dřevodekor), zrcadla (stříbrné, bronzové, šedé) nebo barevných skel Lacobel (lesklé), Lacomat (matné), Matelux (mléčné), čirým nebo průsvitným pískovaným sklem. Skla je možné opatřit také fólií s potiskem dle Vašeho návrhu. Posuvné dveře je také možné doplnit tlumením, dorazovými a mezidveřními (protiprachovými) kartáčky.

 

Posuvné dveře Vám dodáváme ve spolupráci s našimi předními českými dodavateli posuvných systémů SALU a MLINE.

DVEŘE NA PANTY

Dveře na panty působí klasickým, ucelenějším dojmem a mohou tak tvořit jednotnou nábytkovou stěnu tvořenou z vestavěných skříní na míru.

 

Otevírání dveří je řešeno klasickou, zafrézovanou, narážecí nebo liniovou úchytkou. Zajímavou alternativou je také bezúchytkové otevírání na tip-on, kdy čistou pohledovou linii skříní nenarušuje žádné kování.

 

Panty je možné použít jak ekonomické bez tlumení (např. STRONG), standardní s tlumením (BLUM), s nulovým přesahem (pro vnitřní zásuvky) nebo bez pružiny (na tip-on).

F.A.Q.

Často Kladené Otázky

Vestavěnou skříň je vždy dobré plánovat s ohledem na její budoucí využití tak, aby vám mohla sloužit ještě dlouhá léta. K tomu mohou pomoci i variabilně výškově stavitelné police, které vám umožní libovolně měnit výšku nebo počet polic v případě změny nároků na vnitřní prostor.

Určující pro vestavěnou skříň je vždy prostor, ve kterém má být umístěna. Vestavěná skříň může, ale i nemusí mít dno, stropní nebo zádovou desku. Rozhodujícím faktorem je rovnost podlahy a stropu.

 

Zádovou desku nedoporučujeme z hlediska větrání zadní stěny za vestavěnou skříní.

Vnitřní členění skříní si můžete navrhnout přesně podle vašich představ. Pečlivě si rozmyslete jednotlivé sekce skříně, počet polic, zásuvek a šatních tyčí pro dlouhé i krátké věšení. S vnitřním uspořádáním skříně vám rádi pomůžeme a vybereme pro vás vhodné doplňky z našich katalogů.

Dopředu si naplánujte, k jakému účelu chcete skříň používat. Vestavěné skříně nabízí mnoho prostoru nejen pro oblečení, ale také úložných prostor pro praktické každodenní pomůcky (žehlící prkno, vysavač, smeták), čistící prostředky, ale také méně užívané sezónní záležitosti, které je potřeba někde uskladnit.

Zamyslete se, které oblečení budete věšet a které skládat do polic. Oblečení není nutné mačkat do jedné části skříně, běžně vysoká skříň snese i dvě šatní tyče nad sebou. V případě vyšších stropů lze využít i sklopné šatní tyče.

Na doplňky a spodní prádlo se hodí počítat i s několika šuplíky nebo výsuvnými šatními koši. Kalhoty zase naopak vypadají lépe, když se zavěsí na kalhotovník.

Kravaty, pásky, hodinky, to vše lze uložit do organizéru v šuplíku. Vše tak bude mít svůj řád a místo a vy budete mít vždy dokonalý přehled o tom, co kde máte.

Hůř přístupná místa (např. u stropu) využijte k uložení sezónních věcí. Dlouhá nedělená police pod stropem je ideální k uložení lyžařské výbavy, snowboardu, krabic, boxů a veškerého harampádí, které je vám líto vyhodit.

Stylové i funkční je i osvětlení pomocí úsporných LED pásků instalovaných do skříně. Dobře poslouží zejména ve vstupních chodbách bez oken nebo do malých šaten, které nejsou příliš dobře osvětlené. Vychytávkou může být i senzor denního svitu, který šikovně rozpozná na základě okolního světla, kdy se má rozsvítit nebo dveřní senzor, který skříň rozzáří pokaždé, když otevřete dveře.

Teď, když už máte perfektně naplánovaný vnitřní prostor skříně, přichází na řadu systém otevírání dveří. S ohledem na celkovou hloubku skříně i prostoru před skříní vám doporučíme a poradíme s výběrem vhodného typu otevírání. Klasické dveře na panty jsou sice levnější volbou, nicméně posuvné dveře mohou mnohdy ušetřit spoustu místa v úzkých prostorech.

Poradíme vám také ohledně celkového designu a estetického vzhledu vaší skříně. Spolu s vámi vybereme z široké škály materiálů tak, aby vám skříň perfektně ladila k současnému nábytku a i po letech působila nadčasově. Samozřejmostí je také výběr kvalitního kování od našich léty prověřených dodavatelů.

Vestavěnou skříní to vždy nekončí. Každý prostor ve vašem domově skýtá neskutečné příležitosti k naplánování pohodlných vychytávek, které vám usnadní každodenní péči o domácnost. Uvítejte své hosty v nové vstupní hale s pohodlným místem k sezení, velkým botníkem a věšákovou stěnou na každý kabát, rozmazlete se novým kosmetickým stolkem se zrcadlem nebo s námi naplánujte praktickou novou kuchyni ve které vás vaření bude bavit.

NAŠI DODAVATELÉ

KONTAKTUJTE NÁS

 

Všechny objednávky probíhají na zakázku.

 

Jakmile kontaktní formulář vyplníte, ozveme se Vám a společně začneme plánovat budoucnost Vašeho bytu.

 

ZAČNĚTE S NÁMI

MAPA