Chcete společně s námi tvořit tým? Máme tyto volné pozice, napište nám!

menu

POSTUP PŘI POPTÁVCE VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

1.

Na začátku každé poptávky od vás potřebujeme znát orientační rozměry prostoru, do kterého chcete novou skříň umístit. S přesným zaměřením si nemusíte dělat starosti, to rádi zařídíme za vás.

2.

Ideální je, když už dopředu víte, kde bude mít každá věc své místo. Nám pak postačí jen náčrtek od ruky s vašim vysněným uspořádáním skříně. Pokud si nejste jistí, jaké jsou možnosti a jak efektivně využít vnitřní prostor skříně, rádi vám poradíme.

3.

Design skříně je to, co vás bude bavit a potěší vaše oko pokaždé, když se na svoji skříň podíváte. Pokud nemáte jasnou představu o materiálech, necháme vás nahlédnout do našich vzorníků, kde si určitě vyberete.

4.

Třešničkou na pomyslném dortu je pak volba materiálů pro čelní plochy (dveře), které jsou to hlavní, co upoutá pozornost každého. Chcete mít extravagantní skříň s výraznými křivkami, která bude srdcem vašeho interiéru ? Není problém! Raději byste decentní a méně nápadnou skříň, která vám ve světlých tónech rozzáří interiér ? Může být! Nebo naopak hledíte na praktickou stránku věci, chcete opticky rozšířit prostor a hodilo by se vám zrcadlo pro každodenní kontrolu outfitu ? Rádi zařídíme! Možností je spousta!

5.

Jakmile si tohle všechno upřesníme a sepíšeme nad šálkem dobré kávy, je řada na nás. Dle vašich nároků zpracujeme buď jednoduchý nákres skříně vč. všech vnitřních doplňků a rozměrů nebo pro vás vytvoříme vizualizaci kompletního prostoru se všemi prvky tak, aby jste měli perfektní představu, jak může váš vysněný nábytek vypadat ještě než se dáme do díla.

6.

Upřesnili jsme si, jak bude váš nový nábytek vypadat, teď vás jistě bude zajímat cena. Zpracujeme pro vás NEZÁVAZNOU cenovou nabídku, která bude obsahovat veškerý soupis jednotlivých prvků nábytku a doplňků, a to včetně specifikací materiálů a použitého kování. S námi totiž vždy víte, na čem jste a nekupujete zajíce v pytli.

7.

Pokud vás cena příjemně překvapila, je na čase si na to plácnout. Sepíšeme objednávku, která bude opět obsahovat veškeré náležitosti, které jste našli v cenové nabídce, tentokrát i včetně předpokládaného termínu, kdy se na svůj nový nábytek můžete těšit. Zároveň s podpisem se můžeme rovnou domluvit na termínu zaměření.

8.

Je na čase se dát do díla! Připravíme podklady pro výrobu, objednáme veškeré potřebné komponenty a jakmile bude vše připraveno, dáme vám vědět ohledně termínu montáže. Ten naplánujeme tak, abychom se my přizpůsobili vám a vy jste si nemuseli dělat zbytečné starosti, zda vám v konkrétní den dá šéf v práci volno.

9.

Gratulujeme, je namontováno a vy jste se stali hrdými majiteli nové vestavěné skříně. Doufáme, že vám bude dlouho a dobře sloužit. Pokud by něco nefungovalo tak jak má, neváhejte se na nás i po letech obrátit a my vám rádi poskytneme plný servis nebo výměnu komponent.

10.

Protože si zakládáme na prvotřídní kvalitě a férovému přístupu k zákazníkům, mnoho z vás se i po létech spokojeně vrací a společně s námi vybavujete domácnosti pro své děti nebo po stěhování do nového. Nesmírně si vaší věrnosti vážíme a zpětná vazba je pro nás důležitá. Budeme rádi za každou vaši pochvalu (ale i kritiku), kterou nám pošlete mailem nebo zanecháte na sociálních sítích.

KONTAKTUJTE NÁS

 

Všechny objednávky probíhají na zakázku.

 

Jakmile kontaktní formulář vyplníte, ozveme se Vám a společně začneme plánovat budoucnost Vašeho bytu.

 

ZAČNĚTE S NÁMI

MAPA