Kdo jsme?

flexibyt-logo
Komerční interiéry
bytové interiéry
Komerční interiéry
bytové interiéry

náš příběh

Společnost IRIDIUM spol s r. o. byla založena již v roce 1992 jako jedna z prvních firem v Brně, které se zaměřovaly na vybavování interiérů na klíč a obchodování s kancelářským nábytkem a židlemi.

Za dobu existence naší firmy a působení na trhu jsme si vytvořili širokou základnu spolehlivých dodavatelů, kteří nám pomáhají realizovat Vaše představy.


Iridium Vám nabízí komplexní služby, od návrhu až po dodávku a montáž. Od kancelářského nábytku, kancelářských křesel a židlí, vestavěných skříní a atypického nábytku až po podlahové krytiny a kuchyně, vše podle přání zákazníka.

Pro své zákazníky také zajišťuje servis nábytku, kancelářských židlí a křesel a běžnou údržbu nábytku a židlí, která značně prodlužuje jejich životnost.


Flexibyt je produktová řada nábytku firmy Iridium, která se zaměřuje na vybavení malometrážních bytů.

Původní myšlenka založení Flexibytu se začala rýsovat již někdy kolem roku 2015. V tomto roce jsme i namontovali náš první kompletní byt v Brně na Vídeňské, který již obsahoval první verzi sklopné postele. Tehdy to však byl ještě projekt „v plenkách“ a sklopná postel tak byla jakýmsi funkčním prototypem, který jsme postupem času inovovali a odladili až do dnešní podoby.


Vlajkovou lodí této kolekce jsou sklopné postele v kombinaci se sedací soupravou. Tento systém umožňuje kvalitní spánek na matraci, jakou si sami vyberete a zároveň pohodlné sezení v plnohodnotné sedačce. Výběr dezénů a potahů je samozřejmostí.


V loňském roce naše společnost oslavila krásné třicetileté jubileum a za ta léta tvrdé dřiny máme za sebou již tisíce úspěšně realizovaných projektů a spokojených zákazníků, kteří se k nám i po letech rádi vracejí. Načerpali jsme od nich nejen hromadu pozitivních referencí a doporučení, ale hlavně velké množství cenných zkušeností, a tak dnes mohu říci, že zvládneme vyrobit téměř cokoliv.

KONTAKTUJTE NÁS

 

Všechny objednávky probíhají na zakázku.

 

Jakmile kontaktní formulář vyplníte, ozveme se Vám a společně začneme plánovat budoucnost Vašeho bytu.