Ve dnech od 24. do 27.4. 2024 nás můžete navštívit na Stavebním veletrhu Brno – napište nám a získejte volné vstupenky zdarma!

menu

naše realizace

Obývací stěna se sklopnou postelí IRA

Pokoj s nábytkovou stěnou s úložným prostorem v kombinaci dubu a bílé, v níž je zabudovaná i sklopná postel IRA v kombinaci se sedačkou, která ušetří více místa. K sedačce je doplněné i křeslo ve stejném potahu a pojízdný konferenční stolek kvůli snadné manipulaci. Sklopná postel má na sobě zabudované popruhy, do kterých můžete zapnout peřiny a jednoduše postel složit i s nimi. Použité materiály: LTD W1100 Alpská bílá, H1334 Dub Sorano světlý.

Kompletní realizace bytu 1+kk

Malometrážní byt v plném vybavení. Kromě moderní kuchyně je jídelna doplněná o sklápěcí jídelní stůl pro získání většího prostoru. Obývací prostor je vybaven sklopnou postelí IRA se sedací soupravou a doplněn o sestavu skříní pro dostatek úložného prostoru. Do tohoto prostoru je integrován i sklopný pracovní stůl. Použité materiály: LTD W1100 Alpská bílá , U332 oranžová, H3303 Dub Hamilton přírodní.

Studentský byt 1+kk

Studentský byt v barevné kombinaci bílá a modrá se žlutými doplňky. Dva oddělené stoly nabízí prostor ke studiu. Byt má vybavenou menší kuchyň a je doplněná o sklápěcí jídelní stolek. Kvalitní spánek zajistí jednolůžkové sklopné postele SLIM každá s vlastním úložným prostorem. Použité materiály: LTD W1100 Alpská bílá, U525 Delft modrá.

Moderní byt s nábytkovou stěnou

Byt je vybaven kompletní nábytkovou stěnou, která obsahuje vestavěné skříně se spoustou úložného prostoru, dvě osvětlené vitríny a horní skříňky s výklopy na tip-on. Součástí nábytkové stěny je sklopná postel SLIM bez sedačky, určená pro každodenní spaní. Byt obsahuje i obývací stěnu s prostornou policí a skříňkou na TV, která má zabudované dvě zásuvky. Obývací pokoj je doplněn prostornou rohovou sedačkou a konferenčním stolkem. Použité materiály: LTD W1100 ST9 Alpská bílá, U732 ST9 Prachově šedá.

Byt 1+kk, Brno - Trnitá

Byt 1+kk realizovaný v Brně na Trnité (vedle galerie Vaňkovka) plně vybavený kuchyňskou linkou vč. spotřebičů. Obývací pokoj má zabudovanou sklopnou postel IRA se sedačkou vč. horních nástavců a knihovny. Jídelna je vybavená jídelním stolem, skříňkami s úložným prostorem na tip-on a malou poličkou. V předsíni je pak umístěná vestavěná skříň se zrcadlovými posuvnými dveřmi a věšáková stěna. Do celkového prostoru 25m2 se nám tak podařilo umístit kuchyni, ložnici, obývací pokoj kombinující jídelnu a pracovnu a šatnu. Použité materiály: LTD 8100 PE Perleťově bílá, H1145 Dub Bardolino přírodní.

Atypický interiér

Moderní byt s atypickými high-tech prvky. Ložnice je vybavená sklopnou postelí na motorový pohon. Atypickým prvkem je například vysouvací televize nebo bar s podsvícením. V pracovně se nachází stůl s horní výklopnou deskou, do kterého je možné schovat počítač. To vše v elegantní kombinaci bílé se dřevem. Použité materiály: LTD 8685 MG Sněhově bílá (lesk), H3734 Ořech Dijon přírodní.

KONTAKTUJTE NÁS

 

Všechny objednávky probíhají na zakázku.

 

Jakmile kontaktní formulář vyplníte, ozveme se Vám a společně začneme plánovat budoucnost Vašeho bytu.

 

ZAČNĚTE S NÁMI

MAPA