Chcete společně s námi tvořit tým? Máme tyto volné pozice, napište nám!

Otevřeno: Po – Pá | 8 – 17

menu

příklady řešení

Cestovatel

Často jezdím na služební pobyty a zahraniční výjezdy. Za svou kariéru jsem už vystřídal řadu hotelů a po náročném dni se chci cítit jako doma. Nepotřebuji mít mnoho prostoru, ale vyžaduji místo, kde mohu v klidu pracovat, odpočívat nebo se potkat s přáteli. Chci mít možnost snadno přeměnit obývací pokoj na ložnici nebo pracovnu.

Multifunkční pokoj

Máme krásný byt. Je nový a moderně zařízený. Není velký, ale pro nás tak akorát. Pokládáme si ale otázku, kam uložíme věci, které momentálně nepotřebujeme? Kde ubytujeme návštěvu? S partnerkou máme každý své rozdílné nároky, na které oba chceme mít doma svůj prostor. Vyřešili jsme to tak, že jednu místnost můžeme v mžiku přeměnit z prostorného pokoje na pracovnu nebo ubytovat své hosty a vše je vyřešeno.

Ubytování

Jak elegantně vyřešit přistýlky v ubytovacím zařízení?

Všichni to známe. Pokoje jsou velmi často řešené jako dvoulůžkové. Ale co když jsme tříčlenná nebo dokonce čtyřčlenná rodina? Většinou je tato situace řešená nějakou prozatímní postelí, pokud to není rozkládací křeslo. Místa je v pokoji málo a nikomu se na přistýlku nechce.

Máme pro vás řešení. Použitím vertikální sklopné postele TOWER elegantně vyřešíte tento problém. Jednoduchou operací uděláte z dvoulůžkového pokoje trojlůžkový nebo dokonce čtyřlůžkový. Proč neposunout úroveň ubytování o stupeň výš.

Startovací byt

Co s tím?

Jsme mladá rodina a šetřili jsme na naše první společné bydlení. Naplánovali jsme si byt, ve kterém bude dostatek prostoru pro nás i pro dítě. To bohužel situace u nás i ve světe změnila. Budeme se muset uskromnit a koupit byt podstatně menší. Vše je řešitelné. Díky výsuvným mechanismům, sklopným postelím, které vyřeší spaní i pohodlné sezení v jednom, jsme schopni si vyřešit naše bydlení tak, že v něm máme dostatek prostoru na vaření, odpočinek, práci i spánek.

Tento projekt číslo 0218000068 „DESIGN SKLÁPĚCÍ POSTELE SE SEDAČKOU“ byl realizován za podpory programu financovaného Evropskou unií – Next Generation EU – „DESIGN CREDITS“
logo_EU
DESIGNED BY

KONTAKTUJTE NÁS

 

Všechny objednávky probíhají na zakázku.

 

Jakmile kontaktní formulář vyplníte, ozveme se Vám a společně začneme plánovat budoucnost Vašeho bytu.

 

ZAČNĚTE S NÁMI

MAPA